Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz -  Daňový poradce , finanční účetní  Plzen 737691521 cds-prace@seznam.cz kariera-cds.cz/ Twitter.com -  Daňový poradce , finanční účetní  Plzen 737691521 cds-prace@seznam.cz kariera-cds.cz/ Facebook.com -  Daňový poradce , finanční účetní  Plzen 737691521 cds-prace@seznam.cz kariera-cds.cz/

Nové inzeráty : 1.
Nové firmy : 0.

Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! Kontakt

Inzerce  >  Půjčky, pojistky  >  Ostatní  >  Daňový poradce , finanční účetní

SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát:  Daňový poradce , finanční účetní Zobrazit kompletní inzerát  Daňový poradce , finanční účetní

Nabídka: Daňový poradce , finanční účetní

Kraj: Plzeňský Město: Plzen

Popis pracovní pozice: Pro další posílení našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozice daňový poradce, daňový specialista a účetní, pro kanceláře v Praze, PLZNI a Písku. Česká důvěrnická společnost s.r.o moderní, rodinná firma, orientovaná na poskytování služeb v oblasti účetního a daňového poradenství. Vždy se snažíme být o krok napřed v našem oboru a máme velmi vysoké standardy kvality našich vlastních služeb. Specializujeme se především na menší a středně velké společnosti. Mezi našimi klienty jsou také zahraniční společnosti a několik zahraničních koncernů. Nezávislá a samostatná podpora klientů Zpracování finančního účetnictví Zpracování mzdového účetnictví Příprava ročních finančních výkazů Příprava ekonomických hodnocení Příprava daňových přiznání Přezkoumání oznámení o vyměření daně Spolupráce při zpracování daňových záležitostí Účast na projektech vyšší úrovně klientů Požadujeme: »Velmi dobrá znalost Microsoft Office »Samostatné zpracování účetnictví, přiznání k DPH, ročních účetních závěrek, mzdového účetnictví (není povinné) a přiznání k dani z pří

Cena: 40 000,00 Kč

 Daňový poradce , finanční účetní

Vloženo dne: 08.11.2022 Počet zobrazení: 18 X Číslo: 7916506 Platnost: 11 dnů.

Jméno : Michaela Vencová

E-mail : cds-prace@seznam.cz

Telefon : +420 737 691 521

Google Mapy: Plzen

Kategorie : Půjčky, pojistky

Pod kategorie : Ostatní

Web adresa : www.kariera-cds.cz/

Zobrazit kompletní inzerát  Daňový poradce , finanční účetní : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát:  Daňový poradce , finanční účetní : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.

Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:

Sečti a napiš číslici : devět+27=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2023 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena