Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . Třinec 730552050 vrba@finework.cz avian.cz plus.google - JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . Třinec 730552050 vrba@finework.cz avian.cz Twitter.com - JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . Třinec 730552050 vrba@finework.cz avian.cz Facebook.com - JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . Třinec 730552050 vrba@finework.cz avian.cz

Nové inzeráty : 52.
Nové firmy : 1.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Půjčky, pojistky  >  Ostatní  >  JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE .SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . Zobrazit kompletní inzerát JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE .

Nabídka: JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE .


Kraj: Celá ČR Město: Třinec

- Lubo, jak to, že máš furt peníze? A kdo ti vlastně dává ty lidi do tvého týmu? - zeptal se kamarád Zdeněk, ktery si ode mě celý život půjčuje peníze. Vysvětlil jsem mu, že práce manažera je dobře placená, ale není jednoduchá. Musím si sám najít a oslovit každého svého člověka. Vysvětlit mu, co má dělat, zaujmout ho, přijmout, zaregistrovat. Vyškolit ho a zapracovat. Motivovat ho. Chválit ho za každý úspěch a pomáhat mu překonat neůspěchy. Musím ho přivést k výdělku. Jinak ho ztratím. Pak mu musím pomahat získat, příjmout, vyškolit a zapracovat jeho spolupracovníky. Pomáhat mu budovat jeho tým a řešit všechny konflikty mezi spolupracovníky. Je toho ještě o hodně víc a trvá to roky. Kamarád Zdeněk řekl, že to není nic pro něj, tato práce. (radši si bude dál dokola půjčovat) Každý, kdo si nechce půjčovat a chce si sáhnout na pořádné peníze, teď dostane ode mně 7 tipů: youtu.be/q56pSYVK2D4 - Zlatá rezerva - 1url.cz/HzEMk *** avian.cz *** 1url.cz/iMgC4 *** finework.cz *** 1url.cz/3zejB *** cpholding.cz *** (další se sem nevešly)


Cena: 111 111,00 Kč


 JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE .

Vloženo dne: 13.05.2020 Počet zobrazení: 33 X Číslo: 7883441 Platnost: 28 dnů.

 JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE .

Jméno : PhDr. Luboš Vrba

E-mail : vrba@finework.cz

Telefon : +420 730 552 050Google Mapy: TřinecKategorie : Půjčky, pojistky

Pod kategorie : Ostatní

Web adresa : www.avian.cz

Zobrazit kompletní inzerát JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: JAK TO , ŽE MÁŠ FURT PENÍZE . : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+14=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Sms Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2020 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena