Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! Praha 728368453 doktor.vrba.lubos@seznam.cz pentiaconsulting.cz plus.google - JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! Praha 728368453 doktor.vrba.lubos@seznam.cz pentiaconsulting.cz Twitter.com - JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! Praha 728368453 doktor.vrba.lubos@seznam.cz pentiaconsulting.cz Facebook.com - JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! Praha 728368453 doktor.vrba.lubos@seznam.cz pentiaconsulting.cz

Nové inzeráty : 11.
Nové firmy : 1.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Práce  >  Ostatní  >  JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY !SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! Zobrazit kompletní inzerát JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY !

Nabídka: JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY !


Kraj: Celá ČR Město: Praha

1. - Veříte ve své schopnosti, znalosti a zkušenosti? 2. - Myslíte si, že díky své pracovitosti a pevné vůli můžete dosáhnout neomezených příjmů a skvělé kariéry? 3. - Máte rádi práci s lidmi? 4. - Nebojíte se práce a úspěchu? 5. - Dokážete intenzivně pracovat alespoň 20 hodin týdně? 6. - Máte zkušenosti z prodeje a jakéhokoliv poradenství? 7. - Chcete se učit novým věcem? 8. - Máte tah na branku? Vyhodnocení: Když jste odpověděli kladně aspoň na 5 otázek, velmi rád se s vámi osobně potkám a dám vám pracovní nabídku, kterou člověk nedostává každý den. Mám na starosti výběr spolupracovníků, budování týmů a nových poboček pro 6 velmi dobře prosperujících společností či projektů: Fine work, Zlatá Rezerva, Pentia Consulting, Avian Invest, Diamantová jistota a Online příjem (ČRE). Své životopisy a dotazy mi můžete posílat na email: vrba@finework.cz. Mobil: 730552050.


Cena: 77 777,00 Kč


 JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY !

Vloženo dne: 15.08.2019 Počet zobrazení: 56 X Číslo: 7872944 Platnost: 49 dnů.

 JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY !

Jméno : PhDr. Luboš Vrba

E-mail : doktor.vrba.lubos@seznam.cz

Telefon : +420 728 368 453Google Mapy: PrahaKategorie : Práce

Pod kategorie : Ostatní

Web adresa : www.pentiaconsulting.cz

Zobrazit kompletní inzerát JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: JEDNODUCHÝ TEST PRO VŠECHNY ! : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+19=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Sms Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2020 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena