Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . Písek 730552050 uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com avian.cz plus.google - KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . Písek 730552050 uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com avian.cz Twitter.com - KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . Písek 730552050 uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com avian.cz Facebook.com - KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . Písek 730552050 uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com avian.cz

Nové inzeráty : 27.
Nové firmy : 1.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Práce  >  Finance a ekonomika  >  KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁMSmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . Zobrazit kompletní inzerát KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM .

Nabídka: KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM .


Kraj: Celá ČR Město: Písek

V byznysu se pohybuji od roku 1989. Své první kroky v síťovém marketingu jsem zaznamenal v roku 1994 ještě v Golden world clubu... Za ty léta jsem úspěšně prošel několika projekty, ale ani jediný z desítek mých manažerů nebo sponzorů mi nikdy nepomohl tak, že by dal pode mně nějakého člověka. Spíš naopak, někteří z nich mi "ukradli" i ty moje lidi... Já to dělám úplně jinak. Spolupracovníky si hledám sám a svým parťákům pomáhám taky tím, že ode mně spolupracovníky za odměnu dostávají. Možná právě proto mám v týmu už skoro 350 partáků, kteří působí v těchto projektech: finework.cz + avian.cz + zlatarezerva.cz + 1url.cz/iMgC4 + uplibra.io?refer=621068 + 1url.cz/3zejB + 1url.cz/oMgC3 + appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky. Pokud máte chuť do práce, jste féroví a spolejliví parťáci, rád nabízím spolupráci i vám. Můj email - doktor.vrba.lubos@seznam.cz.


Cena: 55 555,00 Kč


 KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM .

Vloženo dne: 14.04.2020 Počet zobrazení: 23 X Číslo: 7882169 Platnost: 11 dnů.

 KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM .

Jméno : PhDr. Luboš Vrba

E-mail : uspech.mam.ve.sve.hlave@gmail.com

Telefon : +420 730 552 050Google Mapy: PísekKategorie : Práce

Pod kategorie : Finance a ekonomika

Web adresa : www.avian.cz

Zobrazit kompletní inzerát KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: KRADLI MI LIDI . A JÁ JE ROZDÁVÁM . : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+02=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Sms Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2020 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena