Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com probiobed.com plus.google - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com probiobed.com Twitter.com - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com probiobed.com Facebook.com - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com probiobed.com

Nové inzeráty : 3.
Nové firmy : 0.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Zvířata  >  Ostatní potřeby  >  Podestýlka z hoblin pro zvířata.SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: Podestýlka z hoblin pro zvířata. Zobrazit kompletní inzerát Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Nabídka: Podestýlka z hoblin pro zvířata.


Kraj: Celá ČR Město: Rousínov

Bezprašná podestýlka pro zvířata od českého výrobce ProBioBED CLASSIC 550 l je čistě přírodní, sterilní, jemné a pružné stelivo, které neobsahuje žádné chemické příměsi. Celý výrobní proces je sestaven tak, aby nevznikal žádný odpadový materiál a vstupní surovina byla bezezbytku zpracována. Struktura, délka a síla hoblin vytváří pružnou vrstvu a chrání končetiny a pokožku zvířat při pohybu i odpočinku. Vlhkost nepřesahuje 12 %. Hmotnost balíku je 15 kg. Rozměr balení je 80 x 40 x 30 cm. Zvýhodněná cena za balení po 18 ks. Je vhodná jak pro drobné hlodavce, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, činčily, potkany tak pro hospodářská zvířata jako jsou koně, kachny, kačeny, krůty, slepice a mnoho dalších.


Cena: 242,00 Kč


 Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Vloženo dne: 30.06.2020 Počet zobrazení: 13 X Číslo: 7886210 Platnost: 78 dnů.

 Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Jméno : Evžen Čáslava

E-mail : marketing@probiobed.com

Telefon : +420 731 334 224Google Mapy: RousínovKategorie : Zvířata

Pod kategorie : Ostatní potřeby

Web adresa : www.probiobed.com

Zobrazit kompletní inzerát Podestýlka z hoblin pro zvířata. : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: Podestýlka z hoblin pro zvířata. : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+13=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Sms Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2020 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena