Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com eshop.probiobed.com/podestylka-probiobed-domaci-baleni plus.google - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com eshop.probiobed.com/podestylka-probiobed-domaci-baleni Twitter.com - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com eshop.probiobed.com/podestylka-probiobed-domaci-baleni Facebook.com - Podestýlka z hoblin pro zvířata. Rousínov 731334224 marketing@probiobed.com eshop.probiobed.com/podestylka-probiobed-domaci-baleni

Nové inzeráty : 9.
Nové firmy : 0.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Zvířata  >  Ostatní potřeby  >  Podestýlka z hoblin pro zvířata.SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: Podestýlka z hoblin pro zvířata. Zobrazit kompletní inzerát Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Nabídka: Podestýlka z hoblin pro zvířata.


Kraj: Celá ČR Město: Rousínov

Bezprašné podestýlky pro zvířata ProBioBED 80l a 110 l od českého výrobce jsou čistě přírodní, sterilní, jemné a pružné steliva, které neobsahují žádné chemické příměsi. Celý výrobní proces je sestaven tak, aby nevznikal žádný odpadový materiál a vstupní surovina byla bezezbytku zpracována. Struktura, délka a síla hoblin vytváří pružnou vrstvu a chrání končetiny a pokožku zvířat při pohybu i odpočinku. Vlhkost nepřesahuje 12 %. Rozměr balení je 40 x 40 x 20 cm. Hmotnost balení 3 kg a 4 kg. Je vhodná jak pro drobné hlodavce, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, činčily, potkany a mnoho dalších.


Cena: 89,00 Kč


 Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata. Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Vloženo dne: 29.07.2020 Počet zobrazení: 11 X Číslo: 7887562 Platnost: 77 dnů.

 Podestýlka z hoblin pro zvířata.

Jméno : Evžen Čáslava

E-mail : marketing@probiobed.com

Telefon : +420 731 334 224Google Mapy: RousínovKategorie : Zvířata

Pod kategorie : Ostatní potřeby

Web adresa : eshop.probiobed.com/podestylka-probiobed-domaci-baleni

Zobrazit kompletní inzerát Podestýlka z hoblin pro zvířata. : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: Podestýlka z hoblin pro zvířata. : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+12=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Sms Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2020 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena