Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz - Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Frýdek Místek 604712384 jveselyj@seznam.cz Twitter.com - Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Frýdek Místek 604712384 jveselyj@seznam.cz Facebook.com - Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Frýdek Místek 604712384 jveselyj@seznam.cz

Nové inzeráty : 14.
Nové firmy : 0.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Nářadí, nástroje  >  Elektrické nářadí  >  Prodám řezačku STAMOS plus kompresor.SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát: Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Zobrazit kompletní inzerát Prodám řezačku STAMOS plus kompresor.

Prodám: řezačku STAMOS plus kompresor.


Kraj: Moravskoslezský Město: Frýdek Místek

Prodám řezačku STAMOS + kompresor. Chcete snadno a precizně řezat skoro všechny elektrické kovy jako je ocel, nerez, měď nebo hliník? Pak potřebujete výkonnou plazmovou řezačku S - CUTTER 50 od Stamos Power. Řezačka S - CUTTER 50 má maximální řezací výkon 12 mm. Řezání a oddělování probíhá pomocí elektrického oblouku. Elektrický oblouk je odstartován vysokofrekvenčním zažehnutím a vzniká při vysokém elektrickém napětí mezi elektrodou a základní surovinou. Další stlačený vzduch je přiváděn ke zvýšení intenzity a stability elektrického oblouku. U plazmové řezačky S - CUTTER 50 od Stamos Power se dá řezací proud plynule a přesně regulovat mezi 10 a 50 A. Robustní a kompaktní konstrukce dělá plazmovou řezačku nepostradatelným nástrojem pro průmysl, řemeslo a zájmy.


Cena: 10 000,00 Kč


 Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. Prodám řezačku STAMOS plus kompresor.

Vloženo dne: 28.03.2023 Počet zobrazení: 15 X Číslo: 7920578 Platnost: 28 dnů.

 Prodám řezačku STAMOS plus kompresor.

Jméno : Jaroslav

E-mail : jveselyj@seznam.cz

Telefon : +420 604 712 384Google Mapy: Frýdek MístekKategorie : Nářadí, nástroje

Pod kategorie : Elektrické nářadí

Zobrazit kompletní inzerát Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát: Prodám řezačku STAMOS plus kompresor. : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+29=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2023 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena