Hledej :
    Aplikace Pro android www.InzerátyZdrarma.cz Seznam.cz -  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )  Frýdek-Místek 777023532 smutecnirec@gmail.com pisutexty.cz/ Twitter.com -  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )  Frýdek-Místek 777023532 smutecnirec@gmail.com pisutexty.cz/ Facebook.com -  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )  Frýdek-Místek 777023532 smutecnirec@gmail.com pisutexty.cz/

Nové inzeráty : 8.
Nové firmy : 0.Levná reklama 999,- kč za měsíc !!! KontaktInzerce  >  Služby, servis  >  Služby  >  Smuteční řeč , pohřební řeč (SmažOpravit inzerátUpozornitHledání podobných inzerátůUživatelTiskSdílet na facebook.comZvýhodnit-Topovat inzerát:  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev ) Zobrazit kompletní inzerát  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )

Nabídka: Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )


Kraj: Celá ČR Město: Frýdek-Místek

Dobrý den, jmenuji se Darina Pawlusová a ráda bych Vás informovala o tom, že nabízím napsání smuteční řeči podle Vašich požadavků. Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké a zdrcující je ztratit milovaného člověka a proto ke každé zakázce přistupuji srdcem a snažím se o maximálně lidský přístup. Rodina musí zařídit spoustu věcí, a přitom jsou všichni smutní, často propadají panice a nenapadají je vhodná slova, která by tak úžasného člověka popsala.. A proto jsem tady a s úctou Vám nabízím svou pomoc, protože každý člověk, který opustil tento svět, si zaslouží důstojné poslední rozloučení. Na internetu sice můžeme najít velké množství vzorů, ale připadají mi neosobní a všechny podobné. Osobní, srdečná a emocionální smuteční řeč totiž přispívá k tomu, že si našeho milovaného člověka živě vybavíme a poslední rozloučení se díky ní stane jedinečným. Pokud budete mít o napsání smuteční řeči zájem, napište mi na WhatsApp nebo sms nebo navštivte můj web, kde najdete můj e - mail. V případě zájmu Vám také ráda zašlu ukázku. Přeji Vám klidný zbytek dne!


Cena: 500,00 Kč


 Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )

Vloženo dne: 14.10.2019 Počet zobrazení: 281 X Číslo: 7875666 Platnost: 10 dnů.

 Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev )

Jméno : Darina Pawlusová

E-mail : smutecnirec@gmail.com

Telefon : +420 777 023 532Google Mapy: Frýdek-MístekKategorie : Služby, servis

Pod kategorie : Služby

Web adresa : pisutexty.cz/

Zobrazit kompletní inzerát  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev ) : Zobrazit inzerát

Zvýhodnit-Topovat inzerát:  Smuteční řeč , pohřební řeč ( proslov , projev ) : Zvýhodnit inzerát

Uživatel : Inzerce užívatele

Tisk : Vytisknout inzerát leták

Doporučit kamarádovi : Doporučit kamarádovi

Hledání podobných inzerátů : Hledat podobný inzerát

Sdílet na facebook.com : Sdílet na facebook.com

Hledání: na youtube.com : Hledání: na youtube.com

Upozornit : Upozornit na závadný inzerát

Do druhého dne budete na Seznamu.cz : Seznam.cz index

Opravit inzerát : Opravit inzerát

Smaž : Smazat inzerát

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.


Rychlá odpověď

*Váš e-mail:

*Text příspěvku odpovědi:


Sečti a napiš číslici : devět+24=

Zasílání informací na zadaný e-mail - podle zákona č. 480/2004 Sb.,

Ano  Ne

Vložit inzerát Vložit firmu Reklama Kniha Statistika Ostatní Fandíme Kontakt RSS RSS
Šmelina.cz
© 2007 - 2021 Inzeráty Zdarma .cz - Soukromá inzerce zdarma s fotografiemi, bazar a katalog firem - všechna práva vyhrazena